Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do komentatora Biala Podlaska przynosi wstyd calemu wojewodztwu! Skad biora sie takie ohydne dziury? Naprawdę?? A nie był wstyd Lublinowi zabierać z Białej Podlaskiej papier toaletowy przypomnij sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkomisja smoleńska wydała 1,4 mln zł w 2016 r. Budżet na bieżący rok - 2 mln zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego pułkownika powinni zwolnić wstyd dla munduru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;) powinien mówić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego dziwicie się, że żołnierz czy policjant salutuje cywilowi. To jest forma powitania i świadczy o kulturze witającego. Przypomnę,że nawet w czasach PRL milicjacci i wojskowi salutowali obywatelowi chcąc na przykład przeprowadzić kontrolę dokumentów. Czyżby dzisiejsze społeczeństwo zchamiało? Po wpisach na forum widzę , że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawanie honoru cywilowi poprzez salutowanie był zwyczajem wojskowym jako odpowiedź na "dzień dobry" i należy się również kierownictwu i wyższym urzędnikom MON - tak stanowi regulamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MAJU UBIEGŁEGO ROKU - no dziękujemy stara odgrzewana sprawa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie kradną. Ktoś musi to jakoś niwelować ? Taka Hanka Gronkiewicz-Waltz ,czy Igor Tuleya, czy Rzepliński ,czy Budka , czy J.Mucha niby wykształceni ,z wysoką pozycją a w czym lepsi od Misiewicza ......bo przecież przed tymi też salutowano.................. nie dziwi nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego dziwicie się, że żołnierz czy policjant salutuje cywilowi. To jest forma powitania i świadczy o kulturze witającego. Przypomnę,że nawet w czasach PRL milicjacci i wojskowi salutowali obywatelowi chcąc na przykład przeprowadzić kontrolę dokumentów. Czyżby dzisiejsze społeczeństwo zchamiało? Po wpisach na forum widzę , że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownik niezarejestrowany dzisiaj 12:48.cytuje"Prezydent RP też nie jest wojskowym a wszyscy mu salutują?....Poczytaj sobie w Konstytucji RP kim jest Prezydent Polski i jakie są jego prolongatywy(takie trudne słowo).Więc dla twojej informacji,Prezydent Polski jest najważniejszą osobą w Kraju(nie tylko jak to nie którzy twierdzą dodatkiem do żyrandola),Prezydent Polski jest Najwyższszym Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych(dla każdego żołnierza w związku z tym pierwszy po Bogu).Na wniosek Prezydenta RP są w Polsce nadawane wyższsze stopnie oficerskie i odznaczenia państwowe,na wniosek Prezydenta jest wprowadzany w Polsce stan wyjątkowy,mobilizacja czy tez decyzja o przystąpieniu Polski do wojny.Czy teraz widzisz różnice między panem Misiewiczem i oddawaniem jemu honorów wojskowych a Prezydentem RP?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawanie honoru cywilowi poprzez salutowanie był zwyczajem wojskowym jako odpowiedź na "dzień dobry" i należy się również kierownictwu i wyższym urzędnikom MON - tak stanowi regulamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MAJU UBIEGŁEGO ROKU - no dziękujemy stara odgrzewana sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ocenił że byłO to "NADMIERNE HONOROWANIE" ? Ewelina Burda ? on tam nie " PARADOWAŁ" tylko wypełniał obowiązki służbowe. Jeżeli było coś niezgodne z obowiązującymi zasadami to myślę że Pan Jarosław Kaczyński skutecznie ich sprowadzi na ziemię. Co do Misiewicza - ten młokos mi się podoba tylko go trzeba oszlifować jak każdego młokosa z wybujałym ego. W każdym bądź razie jest mądrzejszy od Ścirby czy Szogun-Wielkus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A kto ocenił że byłO to "NADMIERNE HONOROWANIE" ? Ewelina Burda ? on tam nie " PARADOWAŁ" tylko wypełniał obowiązki służbowe. Jeżeli było coś niezgodne z obowiązującymi zasadami to myślę że Pan Jarosław Kaczyński skutecznie ich sprowadzi na ziemię. Co do Misiewicza - ten młokos mi się podoba tylko go trzeba oszlifować jak każdego młokosa z wybujałym ego. W każdym bądź razie jest mądrzejszy od Ścirby czy Szogun-Wielkus. " Ciebie chyba zmisiowało... rzecznik prowadzi uroczystość wojskową?????? dwadzieścia pięć lat w mundurze, setki uroczystości i nigdy nie widziałem nie słyszałem żeby rzecznik, czyli dla żołnierza tak naprawdę "Pan nikt" prowadził uroczystość. To stanowisko nie ma żadnej zwierzchności nad wojskiem. A tych młokosów do szlifowania to nie za dużo??? To miał być rząd specjalistów a nie głąbów na przyuczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie pułkowniku Chudziak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła Dziewczynka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zołnierze prawidłowo salutują. jesli nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się pożadnie. I tak żołnierze podchodzą do oficjalnych uroczystości z udziałem zwierzchników z MON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 razy wolę Misiewicza niż psychiatrę likwidatora KLICHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...